Veritabanları Online Eğitimler

Resim
"OUP ile Yayın Yapmaya Giriş"  Webinarı 
Tarih: 23 Kasım 2021 Salı, Saat: 14.00
Kayıt için Tıklayınız.
* Kayıt işlemi gerçekleştirdikten sonra tarafınıza webinara katılım için gerekli bilgileri içeren bir e-posta gönderilecektir.
* Eğitim dili İngilizce'dir.


Resim
Online tıp kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgileri hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğinizin anlatıldığı Elsevier ClinicalKey ve UpToDate online kullanıcı eğitimine davetlisiniz!
23 Kasım Salı     Saat: 11.00       https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZclc-6tpjIsE9xgVmwVBtFnErTKMwy43fnU
UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında,7300’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.000’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.
UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır

Elsevier yayınevine ait ''ClinicalKey'' veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır.
Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.
NOT: Toplantı sonunda katılımcılara katılım sertifikası iletilecektir. 

 
 
Bu içerik 13.04.2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 7782 kez okundu.