İntihal.Net - İntihal Tespit Aracı Deneme Erişimi

Resim
İntihal.Net -  İntihal Tespit Aracı
İntihal yapmak başkasının yayınını kurallara ve etiğe aykırı şekilde almak ve kullanmaktır. İntihal yapıldığında çalışmanın özgünlüğü bozulur. İntihal.Net birçok intihal tipini tespit etmek için özelleşmiş internet tabanlı bir intihal tespit ve raporlama yazılımıdır. 
Tez ve akademik makalelerde intihal yasal bir suçtur. Kimse bu suçun danışmanı, editörü veya ev sahibi olmak istemez. Kolay kullanımlı ara yüzü ile 3 adımda intihal tespiti yapabilirsiniz. Bulut tabanlı uygulaması ile birkaç dakika içinde intihal testinizi sonuçlandırabilirsiniz. İntihal.Net Türkiye'de yayın yapan dergilerin %90'ından fazlasını ve on binlerce basılı kitabı kapsamaktadır. İntihal Tespit yazılımları öğrencileri sadece denetlemez aynı zamanda özgün değerler üretmesine teşvik eder. İntihal.Net 'e üye kurumlar hem doküman tipi hem de doküman sayısı olarak hiçbir sınırlama olmaksızın sistemi kullanabilir. 
Tanıtım Broşürü 1
Tanıtım Broşürü 2
NOT: Kullanıcı adı ve şifre temini için kddb@trakya.edu.tr adresine mail atabilir veya 02842354013-113 numaralı telefondan Seda Turan ile iletişime geçebilirsiniz.
31 Aralık 2019 tarihine kadar.
Bu içerik 17.04.2019 tarihinde yayınlandı ve toplam 1828 kez okundu.