Veritabanı aboneliği: İntihal.net erişime açılmıştır.

Değerli Kullanıcılarımız,

Akademik çalışmalardaki benzerlik oranını ortaya koymak için Türkiye'de üretilmiş olan İntihal.net (www.intihal.net) EKUAL kapsamında üniversitemizin kullanımına açılmıştır.
Erişim adresi: https://intihal.net/
Programı kullanmak isteyen Trakya Üniversitesi akademisyen ve öğrencileri, https://app.intihal.net/?modul=kullanici_yeni adresinden kayıt olabilir ve yönetici onayının ardından https://app.intihal.net  sisteme giriş yapabilirler.
Hesap başvurularında kurum e-posta (@trakya.edu.tr) adreslerinin kullanılması zorunludur. Diğer e-posta adresleri ile başvurularda yönetici onayı gönderilmeyecektir.

Not: Geçmişte oluşturulan hesaplar geçerlidir. Başvuru işlemi yapmadan hesabınız kullanılabilir.
Bilgilerinize sunarız. 
İntihal.Net Hakkında:
  • İntihal.net ile eserinizin özgünlük testini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • İntihal.net’i hiçbir kısıtlama ve sınır olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önceden bir üyeliğiniz varsa üyelik bilgileriniz geçerlidir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • İntihal.net’te doküman tipi sınırlaması olmaksızın öğrenci ödevi, yüksek lisans tezi, doktora tezi veya makale/bildiri taraması yapılabilir. Belgenizin otomatik olarak depoya eklenmesi problemini yaşamadan rahatlıkla benzerlik testi yapabilirsiniz.
Öğrencilerinizin ödevleri için İntihal.net’i kullanabilirsiniz. intihal.net’te sınıf mantığı klasör sistemi üzerine kuruludur. Akademisyen hesabında, öğrenci ödevleri için kolaylıkla sınıf oluşturabilir. Öğrencilerin ödevlerini yüklemesi için oluşturduğunuz sınıfın klasör kodunu öğrenciler ile paylaşmanız yeterlidir.
Bu içerik 24.09.2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 879 kez okundu.